مزایای ساک دستی تبلیغاتی برای مشاغل کوچک و بزرگ

مزایای ساک دستی تبلیغاتی:به ساک دستی که برند و لوگوی شرکت شما روی آن چاپ شده باشد و مخصوص شما باشد ساک دستی تبلیغاتی می گویند. ساک دستی تبلیغاتی معمولاً در رویدادها، نمایشگاه ها، کنفرانس ها و هر جای دیگری که امکان دسترسی به گروهی از مخاطبین فراهم است، استفاده می شود. این نوع تبلیغاتی بسیار محبوب است و به دلیل هزینه کم و تأثیر زیادی که بر جذب مشتریان دارد، مورد توجه کسانی قرار می گیرد که به دنبال یک راه برای افزایش فروش و شناساندن برندهای خود هستند.

مزایای ساک دستی تبلیغاتی

مشتریان شما با حمل کردن ساک‌ها با نام و لوگوی شما ، بدون هزینه برای شما تبلیغ می‌کنند. شما می‌توانید یک طرح منحصر به فرد برای ساک‌های تبلیغاتی خود ایجاد کنید. این طرح می‌تواند شامل نام و لوگوی شما، شناسه کسب و کار شما، محصولات و خدمات شما و علامت تجاری شما باشد.

ساک‌های تبلیغاتی بسیار کارآمد هستند. آنها بسیار محکم و پایدار هستند و می‌توانند محصولات شما را به راحتی نگه دارند. همچنین به عنوان یک روش تبلیغاتی حمل‌پذیر ، افراد آن را با خود حمل می کنند تا در محیط های عمومی مانند خیابان ها، فروشگاه ها، و مکان های مختلف مردم در اطراف خود با آن را می‌بینند.

به دست آوردن شناخت بیشتر کسب و کار شما از مزایای دیگر ساک‌های تبلیغاتی است. با ارائه ساک‌های با کیفیت برای مشتریان خود ، شما به مخاطبان خود پیام ارسال می‌کنید که به شما می‌توانند اعتماد کنند و کسب و کار شما مدیریت می‌شود.

تولید ساک‌های تبلیغاتی بسیار هزینه ای کم تر از تولید تبلیغات به شکل بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی است. همچنین به دلیل مقاومت بیشتر، در مقایسه با تجهیزات تبلیغاتی دیگر، برای مدت زمانی بیشتری می‌توانند استفاده شود.

به طور خلاصه ، داشتن ساک دستی تبلیغاتی برای کسب و کار شما یکی از بهترین و کارآمدترین روش های تبلیغاتی است که هم مشتری پسند است و هم  کم هزینه می باشد.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک ‌های دستی کاغذی، پلاستیکی و پارچه‌ای به عنوان وسیله‌ای برای تبلیغات و ارتقای برند، استفاده می‌شوند. این ساک ‌ها معمولاً با ویژگی‌های مختلفی مانند ابعاد، طرح، رنگ و متن منحصر به فرد تولید می‌شوند.

ساک دستی کاغذی:

این ساک‌ها اکثراً از کاغذ با کیفیت بالا ساخته شده‌اند .ساک‌ های کاغذی معمولاً برای محصولات غذایی، لباس فروشی ها و فروشگاه‌های محصولات طبیعی استفاده می‌شوند.

ساک پلاستیکی: این ساک‌ها از جنس پلی‌اتیلن ساخته شده و معمولاً کاملاً شفاف هستند. در برابر گرد و غبار و آب مقاوم هستند و می‌توانند به عنوان یک وسیله‌ی تبلیغاتی در صنایع مختلف خانه ‌داری، الکترونیک و پوشاک استفاده شوند.

ساک دستی پارچه‌ای:

 این ساک‌ ها از پارچه ساخته شده‌اند. با قابلیت شستشو و استفاده دوباره‌ ، به عنوان وسیله‌ای برای تبلیغات و فروش برند استفاده می‌شوند.

در کل، ساک‌ های دستی به عنوان وسیله‌ای کارآمد برای تبلیغات و ارتقای برند بسیار موثر و کاربردی هستند.

لزوم استفاده از ساک های دستی تبلیغاتی:

ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر است و می تواند به طور مستقیم و غیرمستقیم به افزایش فروش کمک کند.

در بسیاری از موارد، ساک دستی تبلیغاتی، نام و برند شرکت یا فروشگاه را نمایندگی می کند و این باعث می شود که مشتریان به خاطر برندی که روی ساک چاپ شده است، به آن فروشگاه سر بزنند و محصولات را خریداری کنند.

همچنین، ساک دستی تبلیغاتی می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی پویا و قابل اعتماد عمل کند. اگر به طور منظم ساک های دستی تبلیغاتی را به مشتریان تحویل دهید، آنها همیشه یادگار شرکت شما را در دست خود خواهند داشت. این موجب افزایش شناخت برند و حتی افزایش وفاداری مشتریان نسبت به شرکت شما می شود.

بنابراین، ساک دستی تبلیغاتی می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر و قابل اعتماد برای هر شرکت یا فروشگاه عمل کند و به افزایش فروش دراز مدت کمک کند.

لزوم استفاده از ساک های دستی تبلیغاتی:

دلایل اهمیت داشتن ساک دستی تبلیغاتی شامل موارد زیر است:

 1. افزایش شناخت برند: ساک دستی تبلیغاتی با داشتن نام و لوگوی برند، باعث افزایش شناخت برند در میان مخاطبان می‌شود.
 2. رساندن پیام تبلیغاتی: با تبدیل ساک دستی به یک وسیله تبلیغاتی، می‌توان پیام تبلیغاتی را به مخاطبان منتقل کرد.
 3. افزایش فروش: با ارائه ساک دستی تبلیغاتی کاربردی و زیبا به مشتریان، می‌توانید  آنها را تشویق کنید تا محصول شما را تهیه کنند.
 4. جلب توجه: با طراحی جذاب و خاص بر روی ساک دستی تبلیغاتی، می‌توان توجه مخاطبان را به سمت آن جلب کرد.
 5. کاربردی بودن: ساک دستی تبلیغاتی از دید کاربری نیز بسیار مفید است و می‌تواند تبدیل به یک وسیله بسیار عالی برای حمل و نقل کالاها و خرید های روزمره شود.

فواید استفاده از ساک دستی تبلیغاتی

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی می‌تواند به دو دلیل مفید باشد. اول آنکه این ساک‌ها به عنوان یک جایگزین سبد خرید در مغازه‌ها و فروشگاه‌های کوچک استفاده می‌شوند، و برند شما را به مشتریان بیشتری ارائه می‌دهند.

دوم آنکه به عنوان یکی از پیشروان شناخته شده در حمل و نقل پایدار به حفظ محیط زیست کمک میکند. همه ما باید درک داشته باشیم که تولید ساک های پلاستیکی مثل ده ها محصول دیگر، به محیط زیست به شدت آسیب میزند.

به علاوه، ساک‌ های دستی تبلیغاتی معمولاً با چاپ تصاویر یک برند خاص ارائه می‌شوند. این تبلیغ قابلیت حضور دائمی در دست مشتریان را دارد. به صورت کلی، استفاده از ساک ‌های دستی تبلیغاتی که در جهت محافظت از محیط زیست و بالا بردن برند است، می‌تواند یک ایده خوب برای تبلیغات با تاثیرگذاری بالا روی مشتریان باشد.

لزوم داشتن ساک‌ های دستی تبلیغاتی

 1. افزایش شناخت برند: ساک دستی تبلیغاتی با فضای بزرگی که دارد، باعث می‌شود برند به شکل بیشتر شناخته شود.
 2. هدف ‌گیری بهتر: ساک دستی تبلیغاتی، بسته به طراحی و محتوای آن، می‌تواند مخاطبان مورد نظر را به خود جذب کند.
 3. آخرین سبک در تبلیغات: ساک دستی تبلیغاتی به ‌عنوان آخرین سبک در تبلیغات شناخته می‌شود. ارزش این محصول بالاست و برخی از آنها می‌تواند برای مراسم‌های خاص، تبلیغاتی حرفه‌ایی محسوب شود.
 4. بیشترین قابلیت چاپ: ساک دستی تبلیغاتی، با طراحی خلاقانه و مناسب، از بیشترین قابلیت چاپ برخوردار است و شاخص شناخت برند را در خود به علت فضای بزرگ دارا می‌باشد.
 5. محصول با قابلیت بازگشت: بعد از استفاده از ساک دستی تبلیغاتی، مخاطبان قادر به استفاده از آن به عنوان یک ساک خرید نیز می‌باشند. این باعث شده‌ برای فروشگاه‌ها و شرکت‌ها به شکل غیرمستقیم جنبه تبلیغاتی داشته باشد.

چه شرکت‌ ‌هایی می‌توانید از ساک دستی تبلیغاتی استفاده کنند.

شرکت‌های مختلفی می‌توانند به ساک دستی تبلیغاتی نیاز داشته باشند، و از مزایای ساک دستی تبلیغاتی بهره مند شوند از جمله آنها:

 1. شرکت‌های خدماتی مانند رستوران ها، کافی‌شاپ ‌ها، فست فود ها و ...
 2. شرکت‌های فروشگاهی مانند فروشگاه‌های لباس، کفش، لوازم بهداشتی و آرایشی و ...
 3. شرکت‌های تولیدی مانند شرکت‌های خودرو سازی، الکترونیکی، دارویی و ...
 4. شرکت‌های خدمات املاک مانند مشاوران املاک.
 5. شرکت‌های حمل و نقل مانند شرکت‌های حمل و نقل  و سایر شرکت‌های حمل و نقل موتوری و ...
 6. شرکت‌های بیمه‌ای و مالی مانند شرکت‌های بیمه، بانک‌ها و ...
 7. شرکت‌های فرهنگی مانند سینماها، تئاترها و ...
 8. سازمان‌های دولتی و خصوصی مانند دانشگاه‌ها و دیگر سازمان‌های دولتی.
مزایای ساک دستی تبلیغاتی

مرکز تخصصی چاپ انعکاس چه خدماتی در مورد ساک دستی تبلیغاتی ارائه میدهند:

چاپ انعکاس برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی، خدمات زیر را ارائه می‌دهند:

 • طراحی گرافیک: شرکتهای چاپ پاکت مسئولیت طراحی گرافیک ساک دستی تبلیغاتی را برعهده می‌گیرند و با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، طرحی جذاب و متناسب با نیاز مشتریان را ارائه می‌دهند.
 • چاپ: شرکتهای چاپ پاکت از روش‌های مختلف چاپ برای ساک دستی تبلیغاتی استفاده می‌کنند، از جمله چاپ دیجیتال، چاپ افست
 • مواد اولیه: این شرکتها برای ساخت ساک دستی تبلیغاتی از مواد اولیه با کیفیت استفاده می‌کنند، نظیر کاغذ کرافت، پارچه، پلی‌پروپیلن و...
 • بسته‌بندی و ارسال: پایان کار شرکتهای چاپ پاکت، بسته‌بندی و ارسال ساک دستی تبلیغاتی به مشتریان است. این شرکتها تلاش می‌کنند که بسته‌بندی حرفه‌ای و مناسب به منظور جلوگیری از آسیب دیدن کالا در حین حمل‌ و نقل انجام شود.
 • مشاوره‌ی رایگان: شرکتهای چاپ پاکت برای رسیدن به بهترین نتیجه و رضایت مشتریان، به عنوان پیشنهاد قبلی، نکات و راهنمایی های لازم را به اشخاص متقاضی ساک دستی تبلیغاتی ارائه می‌دهند.

دلایل استفاده از ساک‌ دستی تبلیغاتی برای پیشرفت در کسب و کار:

مزایای ساک دستی تبلیغاتی برای پیشرفت کسب و کار به شرح زیر است:

 • تبلیغات هدفمند: ساک دستی تبلیغاتی، در طراحی و چاپ آن، با توجه به مشتریان هدف و نوع کسب و کار، طراحی شده و این امر موجب می شود که پیام و تبلیغاتی که بر روی آن پرینت شده، با دقت بیشتری به دست مشتریان هدف برسد.
 • تبلیغات منحصر به فرد: ساک دستی تبلیغاتی با طرح و رنگ های منحصر به فرد خود، می تواند در بین بسیاری از سایر تبلیغات تفاوت بسزایی داشته باشد و مشتریان را به خود جذب کند.
 • افزایش اطلاعات و آگاهی مشتریان: در دنیای امروز، اطلاعات و آگاهی در مورد یک کسب و کار بسیار مهم است. از طریق ساک دستی تبلیغاتی، می توان به راحتی اطلاعات و جزئیات کسب و کار را به مشتریان ارائه داد.
 • ارتباط با مشتریان: یکی از اهداف تبلیغات، ایجاد رابطه روانی میان کسب و کار و مشتریان است. ساک دستی تبلیغاتی، می تواند به عنوان یک ابزار ارتباطی موثر بین کسب و کار و مشتریان عمل کند.
 • کاهش هزینه ها: ساک دستی تبلیغاتی، به عنوان یکی از ارزان ترین ابزارهای تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. در صورت استفاده بهینه از آن، می توان از هزینه های تبلیغاتی بسیار کمتری نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی برخوردار شد.

چاپ انعکاس با در نظر گرفتن شرایط و سلایق مختلف مشتریان خود با در اختیار داشتن دستگاههای اجرایی پیشرفته و طراحان حرفه ای می‌تواند پاسخگوی نیازهای شما دوستان عزیز باشد.

تولید و چاپ پاکت ، چاپ ست اداری ، چاپ جعبه، ساک دستی آماده ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ روبان ، چاپ اتیکت آویز ، چاپ مارک پارچه ای چاپ کاغذ بسته بندی ، چاپ ساک پارچه ای ، چاپ فولدر تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت و کلیه ملزومات کاغذی و چاپی توسط مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی چاپ انعکاس

مشاوره و سفارش: 33532729–021

09129562575 خطیبی

09121784130 رفیعی

نظرات شما