اهمیت چاپ پاکت برای کسب و کارها

اهمیت چاپ پاکت برای کسب و کار

اهمیت چاپ پاکت برای کسب و کار: یکی از اصولی که در هر حرفه ای باید به آن توجه کنیم، بازاریابی است. چاپ پاکت برای کسب و کار، می تواند به عنوان یک وجه زیبا برای بازاریابی و مشتری مداری به شمار آید.

به طور مثال در نظر بگیرید که می خواهید قرارداد و یا رسیدی را تحویل مشتری خود دهید، اگر یک برگه کاغذ را به دست وی دهید، قطعا وجه زیبایی ندارد و شاید اصطلاحا تو ذوق مشتری بخورد. حال در نظر بگیرید که برای کلاس کاری خود ، آن برگه را تا نموده و داخل پاکت قرار می دهید. می توانید تصور کنید که تا چه حد، به شخصیت مشتری خود احترام گذاشته اید و کلاس کاری خود را بالا برده اید؟

چاپ پاکت نیز می تواند به برند سازی شما کمک نماید. اما در نظر داشته باشید که برای مرسوله، باید مناسب ترین ابعاد پاکت را در نظر بگیرید. به طور مثال نمی توانید یک نامه اداری را درون پاکت سی دی قرار دهید. این شاید نوعی بی ارزش نمودن کار خودتان به شمار آید.

در صورتی که شما تصمیم به چاپ پاکت برای کسب و کار خود دارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا مزایا و بازخورد های مثبتی که از این کار در کسب و کار خود دریافت می کنید را به شما بگوییم.

اهمیت چاپ پاکت اختصاصی برای کسب و کار ها

چاپ پاکت اختصاصی برای کسب و کارها می‌تواند به عنوان یک ابزار موثر برای تبلیغات و افزایش شناخت برند مورد استفاده قرار گیرد. این پاکت‌ها معمولاً شامل نام و لوگوی برند، اطلاعات تماس، پیام تبلیغاتی و یا تصاویر مربوط به محصولات و خدمات شرکت هستند. این پاکت‌ها می‌توانند به صورت رایگان یا به عنوان هدیه به مشتریان ارائه شوند، که باعث ایجاد یک حس خاص و متفاوت در مشتریان می‌شود.

در ادامه، برخی از اهمیت‌های چاپ پاکت اختصاصی برای کسب و کارها ذکر شده است:

۱.افزایش شناخت برند:

با چاپ لوگو و نام برند بر روی پاکت‌ها، مشتریان با نام و شناخت برند آشنا می‌شوند. این موضوع می‌تواند به افزایش شناخت برند و ایجاد اعتماد به برند کمک کند.

۲.تبلیغات رایگان:

پاکت‌های اختصاصی به عنوان یک رسانه تبلیغاتی رایگان عمل می‌کنند. افرادی که پاکت شما را دریافت می‌کنند، به طور خودکار با نام و لوگوی برند شما آشنا می‌شوند.

۳.افزایش فروش از دلالیل اهمیت چاپ پاکت برای کسب و کار:

ارائه پاکت‌های اختصاصی به مشتریان می‌تواند به افزایش فروش کمک کند. این باعث می‌شود که مشتریان بیشتر درباره محصولات و خدمات شما بدانند و احتمال خرید بیشتری داشته باشید.

۴.ایجاد تفاوت:

چاپ پاکت‌های اختصاصی به شما کمک می‌کند تا از رقبای خود متمایز شوید و برای مشتریانتان یک حس متفاوت رقم بزنید.

۵.جذب مشتریان جدید:

پاکت‌های اختصاصی می‌توانند به کسب و کار کمک کنند تا مشتریان جدید جذب کنند. نام و لوگوی برند شما باعث می‌شود که مشتریان برای خرید محصولات و خدمات شما تمایل بیشتری داشته باشند.

در کل، چاپ پاکت‌های اختصاصی برای کسب و کارها می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای تبلیغات و افزایش شناخت برند در بازار مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به اهمیت آن، پیشنهاد می‌شود که شرکت‌ها با توجه به نیاز خود، پاکت اختصاصی خود را طراحی و چاپ کنند.

پاکت چیست؟

پاکت، نوعی کاغذ چاپ شده با طرح و رنگ مورد نظر شما می باشد‌ که در ابعاد و اندازه های مختلف، تا شده تا شما بتوانید‌ هر چیزی که مد نظر دارید، اعم از: نامه، رسید، قرارداد، فاکتور خرید، فاکتور فروش و حتی سایر وسایل مانند سی دی (CD) را داخل آن قرار دهید.

انواع پاکت

پاکت کارت پستالی مربع شکل: این پاکت در ابعاد 11 در 11، 15 در 15 و 16 در 16، تولید می شود.

پاکت کارت پستالی مربع

پاکت کارت پستالی مستطیلی: پاکت های مستطیلی در ابعاد 11 در 16، 13 در 18، 15 در 20 و 16 در 22، طراحی و تولید می شوند.

پاکت کارت پستالی مستطیلی
پاکت کارت پستالی مستطیلی

پاکت فانتزی ملخی: نوعی دیگر از پاکت که برای چاپ پاکت برای کسب و کار مناسب است، پاکت فانتزی ملخی است. این نوع پاکت تنها در ابعاد 11 در 22 تولید می شود.

پاکت فانتزی ملخی

پاکت سی دی: نیز در ابعاد سی دی تولید شده و شما می توانید به راحتی آن را از چاپ انعکاس خریداری نمایید.

نوعی دیگر از پاکت ها، پاکت درب روی طول و پاکت درب روی عرض است.

پاکت درب روی طول: به ابعاد 16.5 در 25.5، 23 در 30.7 و 31.5 در 43، به تولید می رسد.

پاکت درب روی عرض: نیز با ابعاد 16.5 در 25.5، 19 در 26، 23 در 30.7 و 31.5 در 43، برای شما عزیزان قابل دسترسی می باشد.

پاکت درب روی عرض

چرا چاپ انعکاس را برای چاپ انواع پاکت انتخاب کنیم ؟

چاپ انعکاس متشکل از تیمی ماهر  ایده پرداز، می تواند با در نظر گرفتن تمامی خواسته ها و نیاز های شما، بهترین ایده را برای چاپ پاکت به شما ارائه دهد. همین طور پس از تایید طرح و یا طرح های ارائه شده از سوی تیم چاپ انعکاس، اجرای تخصصی آن توسط افرادی که در این زمینه تخصص و اطلاعات کافی دارند آغاز می شود.

در صورتی که چاپ پاکت کسب و کار خود را به چاپ انعکاس بسپارید، خیال شما آسوده است که کلیه استاندارد ها رعایت شده و تا انتها این تیم سعی به جلب رضایت شما خواهد داشت.

در زمان چاپ پاکت برای کسب و کار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در صورتی که قصد دارید برای کسب و کار خود و هم چنین حفظ کلاس کاری، از پاکت استفاده نمایید، در نظر داشته باشید که هر چه سایز پاکت شما بزرگ تر باشد، باید از کاغذ های ضخیم‌ تر استفاده شود. هم چنین حداقل گرماژ برای کلیه پاکت ها، 80 گرم است. اگر قصد دارید که برای چاپ پاکت، از نوعی کاغذ خاص استفاده کنید، حتما این مسئله را با چاپ انعکاس در میان بگذارید.

دیگر محصولات چاپ انعکاس

از دیگر محصولات این مجموعه می توان به ساک دستی و فولدر، سر نسخه، سر رسید و تقویم، سربرگ و تراکت اشاره نمود. که هر یک توسط افرادی ماهر و متخصص طراحی و اجرا می شوند.

در صورتی که برای کسب و کار خود به دنبال مجموعه ای از محصولات چاپی هستید، می توانید از دیگر خدمات چاپی چاپ انعکاس نیز استفاده نمایید.

نحوه خرید از چاپ انعکاس

چاپ انعکاس، برای راحتی شما در انتخاب پاکت ها، بخشی را تحت عنوان استاندارد ها، در نظر گرفته است که شما می توانید با مراجعه به این بخش از سایت، ابعاد پاکت مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با یک تماس از طریق بخش تماس با ما، سفارش خود را ثبت نمایید.

هم چنین می توانید از طراحان و ایده پردازان این مجموعه بخواهید تا بسته به نیازی که دارید، طرحی را جهت چاپ پاکت، به شما ارائه دهند.

تولید و چاپ پاکت ، چاپ ست اداری ، چاپ جعبه ،  چاپ ساکت دستی تبلیغاتی ، ساک دستی آماده ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ روبان ، چاپ اتیکت آویز ، چاپ مارک پارچه ای چاپ کاغذ بسته بندی ، چاپ ساک پارچه ای ، چاپ فولدر تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت و کلیه ملزومات کاغذی و چاپی توسط مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی چاپ انعکاس

مشاوره و سفارش: 33532729–021

09129562575 خطیبی

09121784130 رفیعی

نظرات شما