استفاده از پاکت نامه آماده کار درستی است یا خیر

تاریخچه‌ای کوتاه از پاکت نامه:استفاده از پاکت نامه آماده کار درستی است یا خیرتا سال 1840 تمام پاکت نامه ها دستی ساخته می‌شدند، یعنی دستی و تک تک بریده می‌شد و شکل می‌گرفتند. در آن سال جرج ویلسون در انگلستان روشی ابداع کرد که توسط آن از یک کاغذ بزرگ تعدادی پاکت نامه بریده می‌شد. بنابراین مقدار کل ضایعات و دور ریز کاغذ کاهش می‌یافت و استفاده از پاکت نامه روشی جدید پیدا کرد.

در سال 1845 ادوین هیل و وارن دلارو، دستگاهی ساختند که با بخار کار می‌کرد و نه تنها پاکت‌ها را می‌برید بلکه تا هم می‌کرد.

استفاده از پاکت نامه آماده

در هر کسب و کار یا هرگونه سرمایه‌گذاری، باید از هر فرصت بازاریابی که در اختیاردارید، بهترین استفاده ممکن را انجام دهید.

پاکت نامه یکی از مهم­ترین و اساسی­ ترین رکن های تبلیغاتی برای هر شرکت است که از آن برای حفظ مکاتبات اداری و نگهداری قراردادها مورداستفاده قرار می‌گیرد. طراحی پاکت نامه به اندازه محتوای آن اهمیت دارد

پس به طراحی آن با دقت توجه کنید.

در طراحی پاکت نامه باید به یکسان بودن رنگ و طرح سازمانی با رنگ طراحی ست اداری بسیار توجه شود

به عبارتی باید جزییاتی مشترک بین اجزای ست اداری وجود داشته باشد.

مزایای استفاده از پاکت نامه چاپ شده

برقراری ارتباط

چاپ پاکت نامه شامل لوگو، آدرس و شماره تماس می‌باشد. همین امر باعث می­شود که مشتریان با استفاده از مشخصات درج شده بر روی پاکت به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

افزایش اعتبار

پاکت‌هایی با چاپ اختصاصی و سفارشی با برند خودتان طراحی می­شود باعث می‌شود کسب و کار شما از دیدگاه مشتری حرفه‌ای تر به نظر برسد و بیشتر و راحت‌تر به شما اطمینان کنند.

به جای ارسال مکاتبات اداری خود در یک پاکت سفید و ساده که حتی معلوم نیست از چه آدرسی فرستاده‌شده است بهتر است از یک پاکت نامه مخصوص خود که برای کسب و کار شما طراحی و چاپ شده است، استفاده کنید.

طراحی و چاپ اختصاصی ست اداری اعتبار برند شما را در نگاه مشتری افزایش می‌دهد.

ثبات

استفاده از پاکت نامه، شما را در ذهن مخاطب حرفه ای ، منظم و مثبت نشان می‌دهد و باعث می‌شود به‌عنوان یک کسب و کار با ثبات و قابل‌اعتماد به یاد سپرده شوید.

ارسال اسناد مهم در پاکت نامه‌های اختصاصی، حس آرامش و اطمینان را به مخاطبین منتقل می‌کند.

این امر نشان می‌دهد که کسب و کارتان رتبه بالایی دارد و دارای اهمیت است پس باید جدی گرفته شود.

آگاهی بیشتر از برند

هر زمان که یک نفر با نام شرکت شما مواجه می‌شود، نوعی رابطه بین شما و مشتری در حال برقراری است.

با ارائه پاکت نامه با چاپ خود به صورت حرفه ای، می‌توانید تأثیر زیادی برای جذب و حفظ مشتریان وفادار داشته باشید.

پاکت نامه اگر به درستی طراحی و چاپ شود در معرفی برند شما بسیار مؤثر است.همچنین برند شما المان مهمی است که مشتریان را به جستجوی خدمات شما تشویق می‌کند.افزایش آگاهی از برند، موجب اعتماد سازی بین برند و مشتریان می‌شود.یکی دیگر از فواید چاپ پاکت نامه این است که شما آگاهی بیشتری از برند خود در ذهن مخاطبین ایجاد می‌کنید.

طراحی پاکت نامه

بسته‌ای که سرنام یا سربرگ در آن قرار می‌گیرد و اینکه چگونه از نظر زیبایی طراحی شود و اینکه نامه قرار است به چه شکل در آن گنجانده شود. همه و همه بستگی به ایده و ذوق و سلیقه طراح آن دارد. در واقع پاکت نامه محافظ متن و محتوای نامه می‌باشد. یک طرف از چهار طرف پاکت نامه اغلب چسب دار هستند که با اندکی مرطوب کردن، چسب خاصیت چسبندگی پیدا کرده و به سطح می‌چسبد.

این هم دلیل به آن است که تا گیرنده از بازنشدن آن مطمئن شود و به عبارتی می‌تواند محافظ نامه‌های محرمانه شود، هم اینکه محافظت از خود نامه که از پاکت بیرون نرود و نیز تمیز بودن نامه تا رسیدن به مقصد که در خوانایی و رسایی پیام تأثیر دارد.

استفاده از پاکت نامه آماده کار درستی است یا خیر؟

استفاده از پاکت نامه اعتبار یک شرکت است. اگر از پاکت نامه ساده استفاده کنید اعتبار خود را نزد مشتری پایین می آورید، پاکت نامه اطمینان شما را نزد مشتری بالا می‌برد و اگر از پاکت نامه ای ساده برای شرکت خود استفاده کنید این‌طور به نظر می­رسد که برای کسب و کار خود و مشتری ارزش قائل نیستید.پاکت نامه‌های آماده اغلب سفید ساده و بدون هیچ نام و نشانی هستند.

مشخصات یک پاکت نامه خوب:

1- دارای ترکیب بندی مناسب و جذاب و نو باشد.

2- از لحاظ بصری مخاطب را به سرعت جذب کند.

3- دارای فضاهای مثبت و منفی متعادل باشد.

مجموعه‌ای از کنار هم قرار گرفتن کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و ... ست اوراق را تشکیل می‌دهند. علی‌رغم اینکه مانند یک خانواده در کنار هم هستند ولی هرکدام از این‌ها کاربرد جداگانه‌ای دارد و قسمتی از تبلیغات به شمار می‌آیند که یک شرکت اعم از خصوصی، دولتی و ارگانها و شرکت‌های مختلف برای انجام امور تبلیغاتی و انجام امور مکاتبه‌ای و ... از آن استفاده می‌ کنند.

تولید و چاپ پاکت ، چاپ ست اداری ، چاپ جعبه ،  چاپ ساکت دستی تبلیغاتی ، ساک دستی آماده ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ روبان ، چاپ اتیکت آویز ، چاپ مارک پارچه ای چاپ کاغذ بسته بندی ، چاپ ساک پارچه ای ، چاپ فولدر تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت و کلیه ملزومات کاغذی و چاپی توسط مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی چاپ انعکاس

مشاوره و سفارش: 33532729–021

09129562575 خطیبی

09121784130 رفیعی

نظرات شما